Witaj!
Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. To pierwszy krok do dokonania właściwego wyboru. Czekamy właśnie na Ciebie. Przekonaj się, co możesz zyskać, zostając uczniem naszej szkoły.
A Ty, o czym marzysz?
Chcesz mieć ciekawy zawód? Chcesz, by przyszła praca była Twoją pasją? Pomożemy Ci w tym! Proponujemy sprawdzone, a także nowe kierunki:
– technik mechanik,
– technik spedytor,
– technik organizacji reklamy,
– technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
– ślusarz (organizujemy kurs spawacza elektrycznego i gazowego).
A to wszystko z gwarancją nowoczesnego, interaktywnego nauczania zapewnionego dzięki:
– praktykom w liczących się legnickich zakładach pracy,
– 3 pracowniom komputerowym,
– komputerom z dostępem do Internetu w każdej klasopracowni,
– projektorom zamontowanym we wszystkich salach lekcyjnych,
– tablicom interaktywnym,
– pracowniom do praktycznej nauki zawodu.
Jeżeli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, to pamiętaj, że najważniejsze zostawiliśmy na koniec.
Tylko u nas możesz zdobyć zawód i równocześnie rozwijać swój sportowy talent, ponieważ będziesz miał zajęcia z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską i dodatkowe godziny wychowania fizycznego. Jeśli jednak sport nie jest Twoja pasją, a cenisz wiedzę, to będziesz ją pogłębiać, uczestnicząc w zajęciach licznych kół zainteresowań.
Z nami pojedziesz na wycieczki zawodoznawcze (najczęściej nieodpłatnie) i integracyjne. Weźmiesz udział w wymianie zagranicznej. Odwiedzisz kino, teatr, muzeum i aktualne wystawy. Spędzisz cztery lata w miłej i przyjaznej atmosferze. Poznasz życzliwe i wyrozumiałe grono pedagogiczne. Będziesz czuł się super.
A teraz koniecznie odbądź wirtualny spacer po szkole, potem PRZYJDŹ do nas, ZOSTAŃ naszym uczniem, a NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ !
ZAPRASZAMY!